Peregrynacja relikwii św. Stanisława Kostki

Parafia Trójcy Przenajświętszej – Katowice-Kostuchna

19.10.2018 (piątek) – III piątek miesiąca – Wieczór Miłosierdzia:

Powitanie Relikwii św. Stanisława Kostki.

17:15 – Nabożeństwo różańcowe z młodzieżą Parafii i Dekanatu Katowice – Piotrowice wraz z młodzieżą Ruchu Światło-Życie.

18:00 – Msza Św.

18:45 – Adoracja oraz uczczenie Relikwii św. Stanisława Kostki dla młodzieży Parafii i Dekanatu Katowice – Piotrowice wraz z młodzieżą Ruchu Światło-Życie.

Poczęstunek – Agapa w Domu Katechetycznym dla młodzieży.

20.10.2018 (sobota) – Wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera:

7.00 – nabożeństwo Godzinek ku czci NMP połączone z adoracją i uczczeniem Relikwii św. Stanisława Kostki – czciciele Grupy św. Anny.

7:30 – Msza Św.

Adoracja oraz uczczenie Relikwii św. Stanisława Kostki dla Wspólnoty Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Wspólnoty Dzieci Maryi.

17:00 – Adoracja oraz uczczenie Relikwii św. Stanisława Kostki.

Prowadzą: Diakonia Modlitwy oraz Domowy Kościół.

17:15 – Nabożeństwo różańcowe z Diakonią Modlitwy i Oazą Rodzin.

Uczczenie Relikwii św. Stanisława Kostki.

21.10.2018 (niedziela) – XXIX Niedziela Zwykła, Światowy Dzień Misyjny:

Po każdej Mszy Świętej – uczczenie Relikwii św. Stanisława Kostki.

16:15 – Nabożeństwo różańcowe połączone z modlitwą ku czci św. Stanisława Kostki.

Prowadzą kapłani.

Do licznego udziału zapraszamy Imienników, Czcicieli św. Stanisława oraz wszystkich Parafian i Gości.

22.10.2018 (poniedziałek) – Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża:

7:00 – Koronka ku czci Ducha Świętego i nabożeństwo ku czci św. Stanisława Kostki i św. Jana Pawła II.

Uczczenie Relikwii św. Stanisława Kostki.

17:00 – Adoracja oraz uczczenie Relikwii św. Stanisława Kostki – Grupy nieformalne.

17:15 – Nabożeństwo różańcowe z Grupami nieformalnymi.

Uczczenie Relikwii św. Stanisława Kostki.

23.10.2018 (wtorek) – dzień powszedni:

7:00 – Nabożeństwo Franciszkańskiego Zakonu Świeckich ku czci Św. Franciszka i Św. Stanisława Kostki.

17:00 – Adoracja oraz uczczenie Relikwii św. Stanisława Kostki.

Prowadzą: Członkowie Wieczernika oraz nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej.

17:15 – Nabożeństwo różańcowe z Członkami Wieczernika oraz nadzwyczajnymi                           Szafarzami Komunii Świętej. 18:00 – Msza Św.

Uczczenie Relikwii św. Stanisława Kostki.

24.10.2018 (środa) – dzień powszedni:

7:00 – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z adoracją oraz                         uczczeniem Relikwii św. Stanisława Kostki – Wspólnota Żywego Różańca.

7:30 – Msza Św.

Adoracja Wspólnoty Żywego Różańca oraz uczczenie Relikwii św. Stanisława Kostki.

17:00 – Adoracja oraz uczczenie Relikwii św. Stanisława Kostki.

Prowadzi: Wspólnota Żywego Różańca.

17:15 – Nabożeństwo różańcowe z Wspólnotą Żywego Różańca.

Uczczenie Relikwii św. Stanisława Kostki.

25.10.2018 (czwartek) – dzień powszedni:

7:00 – Wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja oraz uczczenie Relikwii św. Stanisława Kostki – Emeryci, Renciści oraz Seniorzy nasze Parafii. 7:30 – Msza Św.

Uczczenie Relikwii św. Stanisława Kostki.

16:30 – Adoracja oraz uczczenie Relikwii św. Stanisława Kostki.

Dzieci Przedszkoli, Szkół Podstawowych, Uczniowie Gimnazjum, Rodzice i katecheci.

17:00 – Msza Św. z udziałem dzieci.

17:45 – Nabożeństwo różańcowe z dziećmi, uczniami, Rodzicami i katechetami.

Prowadzą katecheci.

Uczczenie Relikwii św. Stanisława Kostki.

26.10.2018 (piątek) – dzień powszedni:

7.00 – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego połączone z adoracją oraz uczczeniem                         Relikwii św. Stanisława Kostki – Czciciele Jezusa Miłosiernego.  7:30 – Msza Św.

Uczczenie Relikwii św. Stanisława Kostki.

Pożegnanie Relikwii św. Stanisława Kostki.

MODLITWA:

Miłosierny Boże za wstawiennictwem św. Stanisława Kostki – patrona ludzi młodych –  obdarz każdego z nas darem większej miłości w drodze do świętości. Kostka znaczy „więcej”.  Chcemy więcej, mocniej i bardziej kochać Boga i drugiego człowieka. Chcemy wzrastać  w dobroci i życzliwości aby „bardziej być, aniżeli mieć”. Obdarz nas darem młodzieńczej pokory, daj niezawodną przyjaźń i nieśmiertelną miłość. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.