NOWE ŻYCIE

W dniach 11-13 października w parafii MB Fatimskiej prowadzony będzie kurs Nowe Życie, ciekawa forma rekolekcji ewangelizacyjnych, czas odkrywania radości wiary i inspiracji dla życia.

Kurs odbywać się będzie w piątek w godz. 18:30-ok. 21:00, w sobotę w godz. 9:00-ok. 20:00 oraz w niedzielę w godz. 8:30-ok. 14:00. Prowadzić go będzie ks. Przemysław z ekipą. Jako duszpasterzowi parafii bardzo zależy mi na naszym wspólnym wzrastaniu w wierze. Dlatego zachęcam do licznego udziału. konieczne jest wcześniejsze zapisanie w zakrystii lub przez stronę Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody (www.secim.pl). Ze względu na całościowy charakter kursu, konieczna jest obecność na całości. Będzie można złożyć dobrowolną ofiarę przeznaczoną na posiłki i materiały.